از ثبت سفارش تا دریافت کالا(شرایط ارسال کالا)

سفارش‌های شما به سرعت مورد بررسی قرار می گیرد و پس از تایید کارشناسان ما برای ارسال آماده می گردند. لازم به ذکر است کلیه محصولات، پیش از ارسال،  توسط کارشناسان خبره  دِرِس یاب کنترل و سپس بسته بندی می شوند تا از سلامت و کیفیت آن ها اطمینان حاصل شود.

در مرحله‌ی بعد واحد ارسال، محصول را با توجه به انتخاب شما از طریق یکی از موارد زیر ارسال می‌کند.

 • تهران

سفارشاتی که مقصد آن ها یکی از مناطق ۲۲ گانه ی تهران باشد با پیک ارسال می‌شود.

 • ارسال معمولی
  هزینه ی ارسال برای سفارشات بالای 150 هزار تومان، رایگان است. زمان ارسال را نیز، شما با توجه به ترجیحات خود، در هنگام خرید مشخص می­کنید.
  هزینه ی ارسال در مورد سفارش های کمتر از 150 هزار تومان، به طور ثابت 10هزار تومان می باشد.
 • ارسال فوری
  دِرِس یاب برای راحتی خیال شما، گزینه ارسال فوری را در نظر گرفته است. در این روش لازم نیست زمانی را در سایت ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، واحد ارسال جهت تعیین زمان ارسال با شما تماس خواهد گرفت. تمام تلاش دِرِس یاب صورت خواهد گرفت تا خرید شما در کوتاهترین زمان ممکن، به دست شما برسد، هزینه ی ارسال در این روش، 16 هزار تومان خواهد بود.
  لطفا توجه داشته باشید، این امکان فقط در روزهای کاری از ساعت ۹ تا ۱۸ وجود دارد. و اگر در زمانی خارج ازین بازه سفارش فوری را ثبت کنید، مجدد در اولین زمان در بازه­­ ی ذکر شده، بررسی خواهد شد.
 • شهرستان

هم اکنون، ارسال سفارشات  از دِرِس یاب به شهرستان‌ها فقط از طریق پست امکان دارد.

 • پست سفارشی
  هزینه ی ارسال برای سفارشات بالای 150 هزار تومان، رایگان است و زمان تحویل بر اساس ضوابط پست بین ۱ تا ۵ روز کاری خواهد بود. با استفاده از کد رهگیری می‌توانید پیگیری مرسوله خود را از طریق سایت پست انجام دهید. این کد از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می‌شود.
  هزینه ی ارسال در مورد سفارش های کمتر از 150 هزار تومان، به طور ثابت  12 هزارتومان می باشد.
 • پست سریع
  درصورتی که اولویت شما، سریعتر رسیدن کالا به دست شما باشد، دِرِس یاب حتما این اولویت را در نظر خواهد گرفت و ارسال با سریعترین روش صورت خواهد گرفت.
  هزینه ی ارسال در این روش برای سفارش­ های بیشتر از صدو پنجاه هزار تومان، 12هزار تومان می باشد.
  در صورت کمتر بودن مبلغ سفارش از صدو پنجاه هزار تومان، هزینه ی ارسال با پست سریع، مبلغ ثابت 19هزار تومان می باشد.
 • ارسال کالا در دِرِس یاب